Commerce ML Starter (8.x-1.82) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Value
af: Waarde

en: Description
af: Beskrywing

en: Categories
af: Kategorieë

en: Reset
af: Herstel

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Parent
af: Voorganger

en: Default
af: Verstek

en: Options
af: Opsies

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Filter
af: Filtreer

en: Product
af: Produk

en: Products
af: Produkte

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
