Commerce ML Starter (8.x-1.82) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Categories
ml: വിഭാഗങ്ങൾ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: logo
ml: ലോഗോ

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Parent
ml: രക്ഷിതാവ്

en: Depth
ml: ആഴം

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ
