Commerce ML Starter (8.x-1.83) - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Description
eu: Azalpena

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Reset
eu: Garbitu

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Options
eu: Aukerak

en: All
eu: Guztiak

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Desc
eu: Beheraka

en: options
eu: aukerak

en: Attached files
eu: Atxikitutako fitxategiak

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: No name
eu: Izenik ez

en: mobile
eu: mugikorra

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: wide
eu: zabalera

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
