Commerce ML Starter (8.x-1.83) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Value
si: අගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
