Commerce ML Starter (8.x-1.83) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Description
sl: Opis

en: Categories
sl: Kategorije

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Parent
sl: starš

en: Default
sl: Privzeto

en: Options
sl: Možnosti

en: All
sl: Vsi

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran
