Commerce ML Starter (8.x-1.88) - en to ca translation catalogue (39 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Description
ca: Descripció

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Parent
ca: Pare

en: Depth
ca: Profunditat

en: Default
ca: Per defecte

en: Catalog
ca: Catàleg

en: Teaser
ca: Resum

en: Options
ca: Opcions

en: All
ca: Tot

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Filter
ca: Filtra

en: Gallery
ca: Galeria

en: Stock
ca: Estoc

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Parameters
ca: Paràmetres

en: options
ca: opcions

en: Product
ca: Producte

en: Products
ca: Productes

en: Attached files
ca: Fitxers adjunts

en: Offset
ca: Desplaçament

en: No name
ca: Sense nom

en: Embed
ca: Incrustra

en: Parameter
ca: Paràmetre

en: Is one of
ca: És un de

en: mobile
ca: mòbil

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
ca: La profunditat coincidirà amb nodes etiquetats amb els termes de la jerarquia. Per exemple, si teniu la paraula "fruita" i un terme fill "poma", amb una profunditat d'1 (o superior), llavors el filtrat per la paraula "fruita" obtindrà nodes que estan etiquetats amb "poma", així com amb "fruita". En cas negatiu, passa el contrari, la cerca per "poma", també recollirà els nodes etiquetats amb "fruita" si la profunditat és de -1 (o inferior).

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Allow multiple values
ca: Permet múltiples valors

en: wide
ca: ample

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Master
ca: Mestre

en: Taxonomy term ID
ca: Identificador de terme de taxonomia

en: narrow
ca: estret
