Commerce ML Starter (8.x-1.88) - en to pl translation catalogue (45 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Description
pl: Opis

en: Categories
pl: Kategorie

en: Reset
pl: Resetuj

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Depth
pl: Głębokość

en: Default
pl: Domyślny

en: Catalog
pl: Katalog

en: Teaser
pl: Skrót

en: Options
pl: Opcje

en: All
pl: Wszystko

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Filter
pl: Filtr

en: Gallery
pl: Galeria

en: Desc
pl: Malejąco

en: Stock
pl: Asortyment

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Parameters
pl: Parametry

en: options
pl: opcje

en: Product
pl: Produkt

en: Products
pl: Produkty

en: Brand
pl: Marka

en: Attached files
pl: Załączone pliki

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: No name
pl: Brak nazwy

en: Embed
pl: Osadzony

en: Parameter
pl: Parametr

en: Is one of
pl: Jeden z

en: mobile
pl: mobilne

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
pl: Głębokość terminu odnosi się do jego miejsca w hierarchii terminów. Dla przykładu, jeśli mamy termin "owoc" i względem niego podrzędny termin "jabłko", a głębokość wynosi 1 (lub więcej), to wyszukanie terminu "owoc" spowoduje otrzymanie węzłów przypisanych zarówno do samego terminu "owoc", jak i do terminu "jabłko". W przypadku wartości ujemnej porządek ten zostaje odwrócony - wyszukanie terminu "jabłko" spowoduje uwzględnienie węzłów przypisanych do terminu "owoc", o ile głębokość wynosi -1 (lub mniej).

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Allow multiple values
pl: Zezwalaj na wielokrotne wartości

en: wide
pl: szerokie

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3. Due to the number of JOINs it would require, AND will be treated as OR with this filter.
pl: Zaznaczenie tej opcji umożliwia użytkownikom wprowadzenie wielu wartości w formacie 1+2+3. Ze względu na ilość operacji JOIN, które byłyby wymagane, AND będzie trakowany jako OR w tym filtrze.

en: Metatag
pl: Metatagi

en: Taxonomy term ID
pl: ID terminu taksonomii

en: narrow
pl: wąski
