Commerce ML Starter (8.x-1.88) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Parent
ta: பெற்றோர்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Block
ta: கட்டம்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Filter
ta: வடிகட்டி
