Commerce ML Starter (8.x-1.90) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Description
bg: Описание

en: Categories
bg: Категории

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Parent
bg: Родител

en: Default
bg: По подразбиране

en: Catalog
bg: Каталог

en: Teaser
bg: Резюме

en: Options
bg: Параметри

en: All
bg: Всички

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Filter
bg: Филтър

en: options
bg: опции

en: Product
bg: Продукт

en: Products
bg: Продукти
