Commerce ML Starter (8.x-1.90) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Description
jv: Katrangan

en: Categories
jv: Kategori

en: Reset
jv: Baléknā

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Parent
jv: Induk

en: Depth
jv: Jerone

en: Default
jv: Gawan

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Options
jv: Opsi

en: All
jv: Kabèh

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Filter
jv: Saring

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: wide
jv: āmbā

en: Asc
jv: Urut Maju
