Commerce ML Starter (8.x-1.90) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Value
mr: किंमत

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: logo
mr: प्रतीक चिन्ह

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Depth
mr: खोल

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Options
mr: विकल्प

en: All
mr: सर्व

en: Block
mr: भाग

en: Page
mr: पान

en: Filter
mr: गाळणी

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
