Commerce ML Starter (8.x-1.90) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Value
sq: Vlera

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Reset
sq: Rifillo

en: Link
sq: Lidhje

en: Parent
sq: Prindi

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Filter
sq: Filtri
