Commerce ML Starter (8.x-1.90) - en to sk translation catalogue (33 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Description
sk: Popis

en: Categories
sk: Kategórie

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Parent
sk: Nadradený

en: Depth
sk: Hĺbka

en: Default
sk: Predvolené

en: Catalog
sk: Katalóg

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Options
sk: Nastavenia

en: All
sk: Všetky

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Gallery
sk: Galéria

en: Desc
sk: Zostupne

en: Stock
sk: Zásoby

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Parameters
sk: Parametre

en: Product
sk: Produkt

en: Products
sk: Produkty

en: Attached files
sk: Priložené súbory

en: Offset
sk: Ofset

en: No name
sk: Bez názvu

en: Embed
sk: Vložiť

en: Is one of
sk: Je jeden z

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: visible
sk: zobrazené

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Product variation
sk: Variácia produktu
