Commerce ML Starter (8.x-1.90) - en to ta translation catalogue (22 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Reset
ta: மீளமை

en: logo
ta: சின்னம்

en: Link
ta: சுட்டி

en: Image
ta: படம்

en: Parent
ta: பெற்றோர்

en: Depth
ta: ஆழம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: All
ta: எல்லா

en: Block
ta: பெட்டி

en: Page
ta: பக்கம்

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: No name
ta: பெயரில்லை

en: Embed
ta: உட்பொதி

en: mobile
ta: கைபேசி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
