CMRF Core (2.1.9) - en to lt translation catalogue (49 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: default
lt: įprasta

en: Test
lt: Testas

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Options
lt: Nustatymai

en: Created
lt: Sukurta

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Page
lt: Puslapis

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Cache
lt: Podėlis

en: Expose
lt: Eksponuoti

en: Operator
lt: Operatorius

en: Profile
lt: Profilis

en: Clear cache
lt: Valyti talpyklą

en: Original
lt: Orginalas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Show
lt: Rodyti

en: Parameters
lt: Parametrai

en: Entity
lt: Esybė

en: Reversed
lt: Atvirkščias

en: Relationships
lt: Ryšiai

en: Relationship
lt: Ryšys

en: Reply
lt: Atsakyti

en: Values
lt: Reikšmės

en: Add relationship
lt: Pridėti sąryšį

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: starting from @count
lt: pradedant nuo @count

en: Display type
lt: Rodymo tipas

en: Scheduled
lt: Publikavimas atidėtas

en: Numeric
lt: Skaitmeninis

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Text format
lt: Teksto formatas

en: (first item is 0)
lt: (pirmas elementas yra 0)

en: (start from last values)
lt: (prasideda nuo paskutinės reikšmės)

en: Action name
lt: Veiksmo pavadinimas

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: Delete submission
lt: Pašalinti pateikimą
