CMRF Form Processor (2.1.2) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Yes
it: Sì

en: None
it: Nessuno

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Field
it: Campo

en: Format
it: Formato

en: Fields
it: Campi

en: Mode
it: Modalità

en: Button
it: Pulsante

en: Submission settings
it: Impostazioni di invio

en: About
it: Informazioni
