CMRF Form Processor (2.2.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: None
bs: Nijedan

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Field
bs: Polje

en: Fields
bs: Polja
