CMRF Form Processor (2.2.12) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: None
bg: Не

en: - None -
bg: - Не -

en: Link
bg: Линк

en: Field
bg: Поле

en: Format
bg: Формат

en: Mode
bg: Режим

en: Button
bg: Бутон
