CMRF Form Processor (2.2.12) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: None
sl: Brez

en: Link
sl: Povezava

en: Field
sl: Polje

en: Format
sl: Oblika

en: Mode
sl: Način

en: About
sl: O modulu
