CMRF Form Processor (2.2.13) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: None
gl: Ningún

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Link
gl: Ligazón

en: Field
gl: Campo

en: Format
gl: Formato

en: Fields
gl: Campos

en: Mode
gl: Modo

en: Button
gl: Botón

en: Submission settings
gl: Axustes do envio

en: About
gl: Información
