CMRF Form Processor (2.2.13) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: None
sk: Žiadne

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Link
sk: Odkaz

en: Field
sk: Pole

en: Format
sk: Formát

en: Fields
sk: Polia

en: Mode
sk: Režim

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Submission settings
sk: Nastavenia odosielania

en: About
sk: Informácie o

en: Literal
sk: Doslovné
