CMRF Form Processor (2.2.14) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: None
az: Yoxdur

en: - None -
az: - heç nə -

en: Field
az: Sahə

en: Fields
az: Sahələr

en: Mode
az: Rejim

en: Button
az: Düymə

en: About
az: Haqqında
