CMRF Form Processor (2.2.14) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: None
fi: Ei mitään

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Link
fi: Linkki

en: Field
fi: Kenttä

en: Format
fi: Muoto

en: Fields
fi: Kentät

en: Mode
fi: Tila

en: Button
fi: Nappi

en: Submission settings
fi: Lähetysasetukset

en: About
fi: Tietoja

en: Additional configuration
fi: Lisäasetukset
