CMRF Form Processor (2.2.14) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: None
he: ללא

en: - None -
he: - ללא -

en: Link
he: קישור

en: Field
he: שדה

en: Format
he: פורמט

en: URL
he: כתובת URL

en: Fields
he: שדות

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Button
he: כפתור

en: Submission settings
he: הגדרות הגשה

en: About
he: אודות

en: Retrieve
he: אחזר
