CMRF Form Processor (2.2.14) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: None
kk: Ешқайсысы

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Link
kk: Сілтеме

en: Field
kk: Өріс

en: Fields
kk: Өрістер

en: Mode
kk: күй
