CMRF Form Processor (2.2.14) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: None
nn: Ingen

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Link
nn: Lenke

en: Field
nn: Felt

en: Fields
nn: Felt

en: Mode
nn: Modus
