CMRF Form Processor (2.2.15) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: None
cs: Žádné

en: - None -
cs: - Nic -

en: Link
cs: Odkaz

en: Field
cs: Pole

en: Format
cs: Formát

en: Fields
cs: Pole

en: Mode
cs: Režim

en: Button
cs: Tlačítko

en: Submission settings
cs: Nastavení pro odeslání

en: About
cs: Popis

en: Current User
cs: Současný uživatel
