CMRF Form Processor (2.2.15) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: - None -
lt: - Joks -

en: Link
lt: Nuoroda

en: Field
lt: Laukelis

en: Format
lt: Formatas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Mode
lt: Būdas

en: Button
lt: Mygtukas

en: Submission settings
lt: Pateikimų nustatymai

en: About
lt: Apie
