CMRF Form Processor (2.2.15) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Link
te: లింకు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Format
te: ఆకృతి

en: URL
te: యూఆరెల్

en: About
te: గురించి

en: Current User
te: ప్రస్తుత వాడుకరి
