CMRF Form Processor (2.2.16) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Link
gu: કડી

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: About
gu: વિશે
