CMRF Form Processor (2.2.16) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: None
is: Engin

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Link
is: Hlekkur

en: Field
is: Svæði

en: Format
is: Stílsnið

en: URL
is: vefslóð

en: Fields
is: Svæði

en: Mode
is: Hamur

en: About
is: Um
