CMRF Form Processor (2.2.16) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Format
my: ပုံစံ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: About
my: အကြောင်း
