CMRF Form Processor (2.2.16) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: None
pl: Brak

en: - None -
pl: - Brak -

en: Link
pl: Odnośnik

en: Field
pl: Pole

en: Fields
pl: Pola

en: Mode
pl: Tryb

en: Button
pl: Przycisk

en: Submission settings
pl: Ustawienia dostarczania

en: About
pl: O stronie

en: Retrieve
pl: Odbierz

en: Current User
pl: Aktualny użytkownik

en: Additional configuration
pl: Dodatkowa konfiguracja
