CMRF Form Processor (2.2.16) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: None
ps: هېڅ يو

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Link
ps: تړونی

en: Format
ps: بڼه

en: URL
ps: پته (URL)

en: Button
ps: تڼۍ

en: About
ps: په اړه
