CMRF Form Processor (2.2.16) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: None
ta: இல்லை

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Link
ta: சுட்டி

en: Field
ta: புலம்

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: Mode
ta: முறை

en: Button
ta: விசை

en: About
ta: பற்றி
