CMRF Form Processor (2.2.17) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: None
eo: Neniu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Link
eo: Ligilo

en: Field
eo: Kampo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Button
eo: Butono
