CMRF Form Processor (2.2.17) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Yes
es: Sí

en: None
es: Ninguno

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Link
es: Enlace

en: Field
es: Campo

en: Format
es: Formato

en: Fields
es: Campos

en: Mode
es: Modo

en: Button
es: Botón

en: Submission settings
es: Opciones de envío

en: About
es: Acerca de

en: Retrieve
es: Obtener

en: Current User
es: Usuario actual
