CMRF Form Processor (2.2.17) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Link
hy: Հղում

en: Field
hy: Դաշտ

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Mode
hy: Ռեժիմ
