CMRF Form Processor (2.2.17) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: None
ja: なし

en: - None -
ja: - なし -

en: Link
ja: リンク

en: Field
ja: フィールド

en: Format
ja: フォーマット

en: Fields
ja: フィールド

en: Mode
ja: モード

en: Button
ja: ボタン

en: Submission settings
ja: 送信設定

en: About
ja: アバウト

en: Current User
ja: 現在のユーザー

en: Item format
ja: アイテムのフォーマット
