CMRF Form Processor (2.2.17) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: None
ru: Нет

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Link
ru: Ссылка

en: Field
ru: Поле

en: Format
ru: Формат

en: Fields
ru: Поля

en: Mode
ru: Режим

en: Button
ru: Кнопка

en: Submission settings
ru: Настройки отправления

en: About
ru: Информация

en: Current User
ru: Текущий пользователь

en: Additional configuration
ru: Дополнительная конфигурация
