CMRF Form Processor (2.2.3) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: None
hi: कोई नहीं

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Link
hi: कड़ी

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Format
hi: प्रारूप

en: URL
hi: यूआरएल

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Mode
hi: प्रकार

en: Button
hi: बटन

en: About
hi: के बारे में
