CMRF Form Processor (2.2.4) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: None
ca: Cap

en: - None -
ca: - Cap -

en: Link
ca: Enllaç

en: Field
ca: Camp

en: Fields
ca: Camps

en: Button
ca: Botó

en: Submission settings
ca: Paràmetres d'enviament

en: About
ca: Detalls
