CMS Content Sync (2.0.1) - en to lt translation catalogue (59 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Is
lt: Yra

en: Type
lt: Tipas

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Action
lt: Veiksmas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Access
lt: Priėjimas

en: Continue
lt: Tęsti

en: Check
lt: Čekis

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Done
lt: Atlikta

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: Site
lt: Svetainė

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Introduction
lt: Įžanga

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: here
lt: čia

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Allow
lt: Leisti

en: Ignore
lt: Ignoruoti

en: Handler
lt: Tvarkytojas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Change
lt: Keisti

en: Entity
lt: Esybė

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Select
lt: Pasirinkti

en: is
lt: yra

en: Debug
lt: Derinimas

en: Usage
lt: Naudojimas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Data
lt: Duomenys

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Is one of
lt: Yra vienas iš

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Checkboxes
lt: Langeliai

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Handler settings
lt: Tvarkyklės nustatymai
