CMS Content Sync (2.2.9) - en to gl translation catalogue (59 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Is
gl: É

en: Type
gl: Tipo

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Action
gl: Acción

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Export
gl: Exportar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Access
gl: Acceso

en: Continue
gl: Continuar

en: Check
gl: Comprobar

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Done
gl: Feito

en: Site name
gl: Nome do sitio

en: Site
gl: Sitio

en: Source URL
gl: URL fonte

en: Fields
gl: Campos

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Inactive
gl: Inactivo

en: here
gl: aquí

en: Allow
gl: Permitir

en: Ignore
gl: Ignorar

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Change
gl: Cambiar

en: in
gl: en

en: Entity
gl: Entidade

en: Authentication
gl: Autenticación

en: Apply
gl: Aplicar

en: Select
gl: Selección múltiple

en: is
gl: é

en: Debug
gl: Depuración

en: Usage
gl: Uso

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Is one of
gl: É un de

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Bulk update
gl: Actualización masiva

en: Default moderation state
gl: Estado moderación por defecto
