CMS Content Sync (2.2.9) - en to nn translation catalogue (29 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: Is
nn: Er

en: Confirm
nn: Stadfest

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Overview
nn: Oversikt

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Export
nn: Eksporter

en: Label
nn: Etikett

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Continue
nn: Hald fram

en: All
nn: Alle

en: Active
nn: Aktiv

en: Site name
nn: Namn på nettstaden

en: Fields
nn: Felt

en: here
nn: her

en: Allow
nn: Tillat

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: - All -
nn: - Alle -
