CMS Content Sync (3.0.10) - en to be translation catalogue (49 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Language
be: Мова

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: required
be: абавязкова

en: Disabled
be: Выключана

en: new
be: новае

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Overview
be: Агляд

en: all
be: усе(ё)

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: default
be: прадвызначана

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Weight
be: Вага

en: none
be: няма

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Export
be: Экспарт

en: Label
be: Подпіс

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Access
be: Доступ

en: Notes
be: Заўвагі

en: Updated
be: Абноўлена

en: Updates
be: Абнаўленні

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Site name
be: Назоў сайту

en: Source URL
be: Зыходны URL

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Fields
be: Палі

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Allow
be: Дазволіць

en: Ignore
be: Ігнараваць

en: Change
be: Змяніць

en: Entity
be: Сутнасць

en: Select
be: Выбраць

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Data
be: Дадзенныя

en: Entity type
be: Тып сутнасці
