CMS Content Sync (3.0.10) - en to sk translation catalogue (64 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Is
sk: Je

en: Type
sk: Typ

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Language
sk: Jazyk

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: required
sk: požadované

en: Disabled
sk: Zakázané

en: new
sk: nové

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Overview
sk: Prehľad

en: all
sk: všetko

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: default
sk: predvolené

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Weight
sk: Váha

en: none
sk: žiadne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Export
sk: Exportovať

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Access
sk: Prístup

en: Notes
sk: Poznámky

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Updates
sk: Aktualizácie

en: Check
sk: Skontroluj

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Site name
sk: Názov web stránky

en: Source URL
sk: URL adresa zdroja

en: Custom
sk: Vlastná

en: Fields
sk: Polia

en: Sync Status
sk: Stav synchronizácie

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Inactive
sk: Neaktívne

en: here
sk: tu

en: Allow
sk: Povoliť

en: Ignore
sk: Ignorovať

en: Handler
sk: Manažér

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Change
sk: Zmeniť

en: Entity
sk: Entita

en: Authentication
sk: Overenie

en: Select
sk: Zvoľte

en: is
sk: je

en: Base URL
sk: Základná URL

en: Usage
sk: Využitie

en: Compatibility
sk: Kompatibilita

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Data
sk: Údaje

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Registration
sk: Registrácia

en: Flags
sk: Označenia

en: Is one of
sk: Je jeden z

en: restore
sk: obnoviť
