CMS Content Sync (3.0.11) - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Language
ga: Teanga

en: new
ga: nua

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: Site name
ga: Ainm Suíomh

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
