CMS Content Sync (3.0.12) - en to bg translation catalogue (41 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Language
bg: Език

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: required
bg: Задължително

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Priority
bg: Приоритет

en: new
bg: нов

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Overview
bg: Обзор

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: default
bg: по подразбиране

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Weight
bg: Тегло

en: none
bg: не

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Export
bg: Експорт

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Notes
bg: Бележки

en: Updated
bg: Обновено

en: Updates
bg: Промени

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: Site name
bg: Име на сайта

en: Custom
bg: Персонализиран

en: here
bg: Тук

en: Allow
bg: Разреши

en: Authentication
bg: Удостоверяване

en: Select
bg: Избери

en: is
bg: е
