CMS Content Sync (3.0.12) - en to bs translation catalogue (33 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Confirm
bs: Potvrdi

en: Language
bs: Jezik

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Priority
bs: Prioritet

en: new
bs: novi

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Overview
bs: Pregled

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Weight
bs: Težina

en: none
bs: ništa

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Export
bs: Izvezi

en: Label
bs: Oznaka

en: Preview
bs: Pregled

en: Save
bs: Sačuvaj

en: All
bs: Sve

en: Active
bs: Aktivan

en: Site name
bs: Ime web stranice

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Fields
bs: Polja

en: in
bs: u

en: is
bs: je

en: Is one of
bs: jedan od
